KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363033

nr 1336 3033

Anshelm Schultzberg

(1862-1945), Sverige

Oljemålning, Anshelm Schultzberg (1862-1945), tillskriven. Grez sur Loing. Ej signerad. Olja på duk, 48x72 cm

Kondition: skadad duk, lagad

Anshelm Schultzberg, bildkonstnär född 1862, död 1945.

Utrop:

9.000 kr

Såld:

8.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:42:30

29/6 20:32:39 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Anshelm Schultzberg

Läs mer om Anshelm Schultzberg